Kurzy

Drazí přátelé a milovníci akordeonu,

srdečně Vás zveme na letní akci pro malé i velké akordeonisty z celé republiky, jejich učitelé i rodiče. V samém srdci historického města se můžete těšit na sólové lekce, komorní hudbu, hru v akordeonovém orchestru i bohatý doprovodný program.

Pod září festivalu Smetanova Litomyšl vystoupíme v rámci Festivalových zahrad a navštívíme jeden z probíhajících koncertů. Přednášet se bude o temperamentní tangové hudbě a budeme se také učit improvizovat. V rámci 1. ročníku Akordeonového léta Litomyšl se uskuteční koncert renomovaného tangového uskupení Tango Quartetto Re Campo pod uměleckým vedením P. Zámečníka

Velké poděkování patří ZUŠ B. Smetany Litomyšl, která nám poskytla své krásné prostory a zázemí pro naše letní setkání.

Kategorie:

  1. sólista – vedle 4 sólových lekcí hraje účastník též v orchestru, má volný vstup na všechny akce včetně jednoho z koncertů festivalu Smetanova Litomyšl.
  2. komorní hra – hlásí se již existující těleso, vedle 4 lekcí hrají členové též v orchestru a mohou využít volného vstupu na všechny akce Akordeonového léta Litomyšl. Členové se hlásí do přihlášky jednotlivě a uvádí do poznámky jména spoluhráčů.
  3. hráč v orchestru – aktivně se účastní orchestrálních lekcí, může využít volný vstup na všechny akce Akordeonového léta Litomyšl.
  4. pasivní účastník – pedagog, rodič nebo přítel akordeonu má volný vstup na všechny akce Akordeonového léta Litomyšl.

 

  • výukové lekce s lektorem pro sólisty a komorní hru (jedna lekce = 50 minut nebo nad rámec dle aktuálních potřeb)
  • hra v orchestru = 2 – 3h/den
  • vhodné pro žáky ZUŠ, studenty konzervatoří a jiných škol s hudebním zaměřením
  • věk účastníků není omezen

 

Přihláška

Nenechte si ujít tuto letní akordeonovou akci se skvělými lektory a přihlaste se včas! 

Program

Na co se můžete těšit?

Kontaktní informace